Bu sayfada dilediğinizce insanlarla canlı chat, görüntülü ve sesli sohbet yapabilirsiniz. Sibersahne kameralı sohbet odaları ve kanalları gold üyeliksiz ve %100 ücretsiz bedava bir servisimizdir. Diğer sibersahne benzeri siteleri kullananlar burada aradaki farkı anlayacaklardır. Çünkü orjinal gerçek sibersahne kalitesinde netkolay destekli eskiden beri alışkın olduğunuz tüm fonksiyonları içeriyor.
03698 Üye
Yüzlerce Bay & Bayan kullanıcı
Soru: Görüntülü sohbet ve sesli sohbet kanalları ücretsiz mi ücretli mi olacak. Kamerayı açmak zorunlu mu? ,

Cevap : herkese açık ve özel konuşmak için bir mikrofon aracılığıyla ses video kanalını kullanmalısınız. Açmak zorunlu değildir .

Nasıl gold ve platin üyeliğini alabilirim?

Kameralı sohbet

Böyle bir üyelik tarzı yok ama moderatör olmak için, yöneticiler ile görüşlebilirsiniz. Bazı kurallarımızı uygulayabilirsiniz kredi kartı ile üyeliğinizi yükseltebilirsiniz. Kameralı Sohbet ederken sitede çok kalmanız prestijinizi artıracaktır.  Her soruya cevap verir ve yardım yaparsanız ve arkadaşlarınıza iyi davranırsanız, kademeniz yükselir.

Kameralı sohbet odaları nasıl kullanılmalı?

Elbette normal hayatta ki gibi kameralı sohbet odaları içinde insanlara saygılı ve kibar olmalıyız. Aksi halde odalarda ki yetkili kişiler tarafından sohbette atılabilir, engellenebilirsiniz. Bu durum başınıza gelsin istemiyorsanız, kameralı sohbet odaları içindeki diğer üyeler ve misafir katılımcılar ile iyi geçinmelisiniz.

Kameranızı açtığınızda sohbette çıplak soyunuk görüntüler vermeyiniz! .. Bu yasaktır, odalarımızı cinsel ihtiyaçlarınızı gidermek içinde değil, güzel ve saygılı arkadaşlıklar, ilişkiler kurmak için kullanmanızı temenni ederiz. Chat ortamları dejenere olabiliyor, biz sibersahne olarak sitemizi temiz ve düzeyli tutmaya çalışıyoruz. Bu güzel kameralı sohbet sitesi içinde sizde yer edinmek, tanınmak ve çevre kurarak dostluklar edinmek isterseniz, belli başlı bazı kurallarımıza uymanız gerekmektedir.

Camda soyunan kameralı sohbet odalarından atılır!

Camda canlı olarak orasını burasını gösterenler, bayanlar, erkekler fark etmez kim olursa olsun sistemden uzaklaştırılır. Çünkü burası +18 canlı sohbet siteleri kategorisinde değildir. Herkesin dostları ve arkadaşları ile nezih bir ortamda vakit geçirebilmesini amaç edinmiş bir oluşumdur. Ücretsiz ve gol üyeliksiz olarak sunmuş olduğumuz bu özel servisimizden herkesin gönül rahatlığı ile faydalanabilmesini sağlamamız gereklidir.

Bazen sitede kamerada canlı soyunan bayanlar webcam karşısında sesli ve görüntülü olarak istenilmeyen görüntüler sergilemekte, insanları rahatsız etmektedir. Bunları tespit ettiğimizde hemen uzaklaştırma cezası vermekteyiz. Ayrıca sizlerde bu gibi durumlar ile karşılaşırsanız, bunu derhal sistemde ki yetkili admin vede moderatör arkadaşlarımıza bildirmenizi rica ederiz.

Ücret karşılığı ve kontör karşılığı kamerada görüntülü canlı show yapan genç kızlar, bayanlar, evli çiftler görüldüğü an bunları bize bildiriniz. Temiz bir kameralı sohbet ortamı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ama malesef bazen gözden kaçanlar olabiliyor. Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca sistemi gözetlemek kolay değil. Bundan dolayı bazen karşılaşabileceğiniz olumduzlukları (Küfür edenler dahil) bize bildiriniz.

Hızla artan kameralı sohbet odaları kullanıcı sayımız ümit verici!

Türkiye’de birkaç çok popüler görüntülü sohbet sitesi var. Şimdi aşağıda sizlere bunların kullanım ve istatistiklerini verelim.

 

CamZU.com 97%
SiberSahne 94%
Kameralı Sohbet 4.91/5 (98.18%) 11 votes